Warning: Attempt to read property "category_parent" on bool in /usr/home/robkmi2/domains/orchidea.net.pl/public_html/wp-content/themes/orchidea/nav/header.php on line 36 Strona startowa | Orchidea - Twój Dom Piękna - gabinet podologiczny i kosmetyczny - Zielona Góra
OrchideaTwój dom piękna
gabinet podologiczny i kosmetyczny
zmień wielkość tekstu

Strona startowa

Warning: Attempt to read property "term_id" on bool in /usr/home/robkmi2/domains/orchidea.net.pl/public_html/wp-content/themes/orchidea/page.php on line 15 Warning: Attempt to read property "category_parent" on bool in /usr/home/robkmi2/domains/orchidea.net.pl/public_html/wp-content/themes/orchidea/page.php on line 16

Strona startowa

orchideaOrchidea - Twój Dom Piękna powstał z myślą o klientach poszukujących miejsca z kompleksową ofertą kosmetyczną i podologiczną. To miejsce spokoju i relaksu, wypełnione przyjazną i miłą atmosferą.

 

Pracuję na wysokiej klasy sprzęcie kosmetycznym i medycznym, a podczas zabiegów wykorzystuję kosmetyki profesjonalnych firm, które gwarantują najlepszą jakość oraz najwyższą i sprawdzoną skuteczność działania.

 

Rygorystycznie przestrzegam zasad higieny. Przybory oraz narzędzia są najpierw dezynfekowane, a potem sterylizowane w autoklawie, tak jak w gabinecie stomatologicznym.

 

Usługi kosmetyczno – podologiczne są wykonywane w siedzibie firmy oraz w domu klientki / klienta.Zapraszam serdecznie do zapoznania się z informacją o poszczególnych zabiegach, a także do skontaktowania się ze mną w razie jakichkolwiek pytań.

 

Anna Kowalczyk-Derwich