OrchideaTwój dom piękna
gabinet podologiczny i kosmetyczny
zmień wielkość tekstu

Kosmetolog

Warning: Attempt to read property "term_id" on bool in /usr/home/robkmi2/domains/orchidea.net.pl/public_html/wp-content/themes/orchidea/page.php on line 15 Warning: Attempt to read property "category_parent" on bool in /usr/home/robkmi2/domains/orchidea.net.pl/public_html/wp-content/themes/orchidea/page.php on line 16

Anna Kowalczyk-Derwich - kosmetolog, spec. podolog

Anna Kowalczyk-Derwich - kosmetolog, spec. podologZ branżą kosmetyczną jestem związana od 2008 roku.
Ukończyłam Kosmetologię na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, a następnie Specjalizację Podologii na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.

Uzyskałam również tytuł "Specjalista Kostki Arkady", który upoważnia mnie do wykonywania zabiegów z użyciem narzędzia do korekcji wrastających paznokci "Kostka Arkady".

Wcześniej ukończyłam dwuletnie studium kosmetyczne w Medycznym Studium Zawodowym w Zielonej Górze, uzyskując tytuł technika usług kosmetycznych.

Ukończyłam również kilkanaście kursów związanych z kosmetyką pielęgnacyjną i leczniczą twarzy, makijażem permanentnym, stylizacją paznokci metodą akrylową, żelową, hybrydową, stylizacją rzęs metodą 1:1, masażem kamieniami oraz kurs języka migowego dający możliwość komunikowania się w języku migowym z osobami niedosłyszącymi i głuchoniemymi.

Dzięki uprawnieniom pedagogicznym pracuję od 2011 roku w Policealnym Studium Kosmetycznym na stanowisku: nauczyciel przedmiotów zawodowych.

 

Anna Kowalczyk-Derwich

 

Moje certyfikaty i zaświadczenia