Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /usr/home/robkmi2/domains/orchidea.net.pl/public_html/wp-includes/pomo/plural-forms.php on line 210  O stronie | Orchidea - Twój Dom Piękna - gabinet podologiczny i kosmetyczny - Zielona Góra
OrchideaTwój dom piękna
gabinet podologiczny i kosmetyczny
zmień wielkość tekstu

O stronie

O stronie

orchidea_net_pl-responsive-websiteStrona orchidea.net.pl jest stworzona z myślą o użytkownikach wszystkich urządzeń - komputerów, tabletów oraz smartfonów. Jej rozmiar dopasowuje się automatycznie do rozmiaru urządzenia.

 

Przeglądanie strony na przeglądarkach internetowych w starszych, rzadko wspieranych dziś wersjach, nie pozwoli na pełne ciesznie się jej funkcjonalnością i wyglądem. Jeżeli używają Państwo przestarzałej przeglądarki (na przykład Internet Explorer starszy niż w wersji 9), polecamy zainstalować nową, darmową przeglądarkę, na przykład Chrome lub Firefox.

 

Na stronie orchidea.net.pl użytkownicy mogą, za pomocą przycisku znajdującego się w prawym górnym rogu ekranu, wybrać dogodny dla siebie schemat kolorów spośród dwóch dostępnych - różowego i brązowego.

 

W razie problemów z wyświetlaniem strony bądź pytań proszę kontaktować się bezpośrednio z adminem.